21 maja 2026 r. rozstrzygnięto świetlicowy konkurs plastyczny „Kwiaty dla Mamy i Taty”. Jego celem było promowanie wartości rodzinnych, rozwijanie kreatywności oraz zachęcanie uczniów do twórczej aktywności. Uczestnicy przygotowali piękne i pomysłowe prace wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi. Nagrodzone prace można podziwiać na wystawie na dolnym korytarzu szkoły. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.
Uczniowie wyróżnieni:
Aleksander Rut 1a
Krzysztof Mik 1b
Oliwia Borowiec 1b
Tymoteusz Podgórski 1b
Alicja Zawadza 1b
Agnieszka Roczniak 1c
Alicja Madycka 1d
Nikodem Ignarski 1d
Maja Kamycka 1d
Aleksander Bielak 2a
Jakub Bielak 2a
Gabriela Galbas 2a
Nikola Szetela 2b
Anna Tadla 2b
Oliwia Paduch 2b
Weronika Zarosa 2b
Iga Kobiernik 2d
