ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

W świetlicy obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Uczniowie rozmawiali z nauczycielami o współczesnych zagrożeniach dla naszej planety oraz o sposobach, w jakie można jej pomóc. Poznali ideę recyklingu i dowiedzieli się, na czym polega jego proces. Rozmawialiśmy o konieczności segregowania odpadów Czytaj więcej …

MIKOŁAJKI

W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami, obchodzonymi 6 grudnia, uczniowie uczestniczący w zajęciach świetlicy szkolnej wykonali prace plastyczne oraz ozdoby świąteczne, którymi udekorowano sale świetlicowe oraz korytarze szkolne. W ramach świętowania Mikołajek podczas zajęć rozmawiano o tradycjach mikołajkowych oraz słuchano Czytaj więcej …