W bieżącym roku szkolnym nasza świetlica przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu „Świetlica na medal”, którego organizatorem jest Zespół Szkolno – Przedszkolny w Iłownicy. Koordynatorem Projektu była p. Aldona Mazurek – Żądło, która wspólnie z p. Elżbietą Parylak realizowały zadania. Głównym założeniem Czytaj więcej …
