ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „ZWIERZĘTA NASZYMI PRZYJACIÓŁMI”

„Zwierzęta naszymi przyjaciółmi” pod takim tytułem w miesiącu marcu rozstrzygnięty został Świetlicowy Konkurs Plastyczny. Uczniowie wykonali prace przedstawiające ulubione zwierzątko. Wśród licznych prac pojawiły się pieski, koty, ptaki, koń, ryby i inne. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na zwierzęta domowe, z którymi codziennie mają kontakt, propagowanie odpowiedzialności, uwrażliwienie na potrzeby zwierząt. Uświadomienie uczniów, że zwierzęta są istotami żyjącymi i należy im się szacunek.Uczniowie w swoich pracach wykazali się pomysłowością oraz kreatywnością. Uczniowie nagrodzonych prac otrzymali nagrody oraz dyplomy. Prace uczniów można obejrzeć na wystawie pokonkursowej Serdecznie gratuluję nagrodzonym uczniom!.

Wyniki konkursu „Zwierzęta naszymi przyjaciółmi”