WRZESIEŃ W ŚWIETLICY

Miesiąc wrzesień rozpoczęliśmy od zapoznania dzieci z zasadami obowiązującymi w świetlicy, organizowaliśmy wiele zajęć i zabaw integrujących grupę oraz wspominaliśmy minione wakacje.

Jak co roku, poznaliśmy co oznacza bezpieczna droga do szkoły, jak wyglądają i działają znaki drogowe i sygnalizacja świetlna, a także uczyliśmy się etapów bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Pogoda nam dopisywała, dlatego większość czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu. Bawiliśmy się na placu zabaw, graliśmy na boisku szkolnym w piłkę nożną oraz zbieraliśmy kasztany i inne jesienne skarby.

Gdy pogoda była gorsza chętnie graliśmy w gry stolikowe jak szachy, gry planszowe lub układaliśmy różnego rodzaju konstrukcje z klocków. Nie zabrakło też jesiennych prac plastycznych.

Został także ogłoszony konkurs plastyczny pod hasłem „ JESIEŃ KOLORAMI SIĘ MIENI”

Życzymy Wam by kolejne miesiące upłynęły w tak samo przyjaznej, ciepłej i serdecznej atmosferze.