Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowano Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”. Na konkurs wpłynęło 70 prac z 14 rzeszowskich świetlic. Celem konkursu było popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, rozwijanie zdolności plastycznych. Prace konkursowe oceniane były przez Komisję, która w swojej ocenie brała pod uwagę poziom artystyczny wykonanej pracy, pomysłowość, oryginalność, estetykę wykonania i stopień nawiązania do tradycji bożonarodzeniowych. Wszystkim nauczycielom oraz uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Wystawa prac wprowadzi nas w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Organizatorkami konkursu były p. E.Parylak i K. Sus.

Wyniki konkursu „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa” – zobacz/kliknij